Vroeger reed ik 2 keer per week maar aangezien ik nu werk gaat dat niet meer.
Nu rijd ik meerstal op m'n 'verzorgpaard' op de manege .
Heel tof paardje .. alleen moeilijk naar ontspanning te rijden.
Waarschijnlijk ga ik volgend jaar (niet zo ver meer weg
) privélessen er mee rijden. Toch had ik graag al wat tips gehad om hem meer naar de ontspanning te krijgen , in stap loopt hij meestal naar ontspanning , maar in draf en galop
. hij gooit z'n hoofd in de lucht en begint onregelmatig te lopen + op de voorhand. Het onregelmatig lopen krijg ik opgelost( bij andere mensen loopt hij wel onregelmatig dus ik ben al ergens
) Ook gaat hij soms op m'n handen leunen. ik heb al gelezen dat dat een teken is dat hij niet op zijn eigen benen loopt en dat ik dan m'n teugels moet lossen en dan weer opnemen. anders been ik bij. Dit komt niet meer zoveel voor .

ik weet dat het een manegepaard is en dat ik e rmaar 1 kee rop rijd en dat het dan moeilijk valt , maar toch heb ik graag tips.
bedankt
