Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73
shaktike schreef:Ik krijg echt schrik voor er af te vallen!

Ben al lang blij dat ik er kan blijven opzitten en dat ik hem nog wat in de hand kan houden. En ikprobeer elke keer te galloperen. Maar na 2-3 pogingen en wat rugpijn hou ik er gewoon mee op. shaktike schreef:Hey,
Ik rij nu 10 jaar waarvan 1 jaar met mijn verzorgpaarden. Met Lady heb ik zo geen problemen. Zij is best braaf. Met Hasj heb ik anders wel een groot probleem. Hij bokt altijd als hij moet galloperen. De eerste stapjes zijn echt braaf maar dan ineens begint hij super hard te bokken. Mag heel blij zijn dat ik er nog niet ben afgevallen! En ik kan niet met de zweep slagen, want dan gaat ie het nog harder doen. Aan de longe loopt hij ook al super moeilijk.
Weet iemand hoe ik dit kan aanpakken? (Hij bokt bij de eigenaars ook)
shaktike schreef:Bwa, hij is altijd wel hevig, maar dat vind ik normaal. In draf probeert hij het soms ook. Hij schud altijd hevig met zijn hoofd de laaste tijd en ben meer bezig met hem onder controle te houden dan te letten op mijn houding. En krijg echt de kans niet voor ontspannen te rijden. Als ik hem laat aanspringen begint het altijd direct. Als hij nu niet zo hevig zou reageren op de zweep gebruikte ik die, maar hij heeft er echt teveel schrik van.