Misschien heb je me de laatste tijd wel vaker langs zien komen. Vaak start ik topics met vragen over/voor mijn tinker Flynn, een echte ier

Ik loop zo nu en dan wat tegen dingetjes aan. Ik weet bijvoorbeeld niet op welke manier ik consequent moet zijn als hij bijvoorbeeld met opstappen niet mee wilt werken. Moet ik alleen duidelijke woorden gebruiken of ook een tik geven? Veel mensen om me heen zeggen dat ik in deze tijd hem even wat harder moet aanpakken en met streken het eventjes goed duidelijk mag maken. Hoe kijken jullie hier tegenop?
Verder is hij met rijden nog niet heel ver met balans. ik maak veel 8-jes, slangenvoltes, overgangen en pak bijna elke training wel even een balkje mee. Hij is nog wat stroef aan het stuur en wilt vaak snel zijn eigen weg gaan. Moet ik hier wat extra's mee doen of gewoon terug zetten op de baan die ik wilde en gewoon oefenen met sturen qua voltes etc? (ik rijd 1 tot 4 keer in de week, verschilt flink per week)
Qua grondwerk bak ik er helemaal niks van dus dat laat ik ook op een aardig laag pitje tot ik de mogelijkheid heb om er eens een lesje in te nemen. Ik probeer wel 1x per week te longeren maar Flynn zelf vindt dit ook lang niet zo heel leuk. Ik ga vooral wandelen voor afwisseling.
Als jullie nog hulpzame tips hebben hoor ik het heel graag! Hoeft niet perse met deze onderwerpen te maken hebben, als je maar denkt dat het een goede toevoeging kan zijn of handig weetje hoor ik het graag! Ik heb het beste voor Flynn en wil er nog heel lang plezier van hebben wat nu niet altijd het geval is.