Ik had eigelijk een vraagje!
Ik rij sinds eind julie ongeveer mijn paard op wedstrijd en dit gaa kei goed! Ben echt super trots!
Alleen ik ben nu nog alleen aan het springen met haar en ik vraag me iets af, ik heb altijd gesprongen en heb hier dus nog nooit las van gehad maar als ik thuis train is er niks aan de hand maar op concour heb ik het gevoel dat ik een enorme klap ik minn rug krijg als we neer komen en dit is dan wel en dan niet..
Voel net alsof ik in mijn verlichte zit op sommige sprongen aan een touwtje terug getrokken word. Ik zorg wel dat ze natuurlijk uitkomt en dat ik mee ga en knieen in het zadel hakken omlaag en dat allemaal.
Schijnbaar doe ik dus echt iets raar op concour en het raarste ervan is nog dat je het niet op film kunt zien.. Dusja heeft iemand hier ook last van gehad of weet iemand wat ik kan doen op dit op te lossen?
Thxxxx
Daarnaast kunt je een paar keer diep in en uitademen voor ontspanning. Succes!