Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Dus af en toe lekker afwisselen en het verschil leren voelen was bij mij de sleutel. Lorinea schreef:Ofwel is er één been aan de grond (binnenvoorbeen) ofwel de andere 3 benen gelijktijdig.

Rije schreef:Lorinea schreef:Ofwel is er één been aan de grond (binnenvoorbeen) ofwel de andere 3 benen gelijktijdig.
Dat hoort gewoon bij een normale 3-takt galop:
[ Afbeelding ]
De term 'twee tijden' heb ik overigens ook nog nooit van gehoord. Was dat echt wat er op je protocol stond? Heb je de jury er niet meer naar gevraagd na de wedstrijd?
Stom van me, was inderdaad in de war met die 'twee tijden', kon me er niks bij voorstellen en de fotograaf had heel veel van deze momentjes.. > https://onedrive.live.com/redir?resid=6 ... hoto%2cJPGCitaat:Dat hoort gewoon bij een normale 3-takt galop:
[ Afbeelding ]
Maar is dit dan juist? -> https://onedrive.live.com/redir?resid=6 ... hoto%2cJPG
Ik ben het niet gaan vragen aan de jury, had ik wel moeten doen..
Lorinea schreef:Maar is dit dan juist? -> https://onedrive.live.com/redir?resid=6 ... hoto%2cJPG
midgie schreef:Ik zie ook een paard dat in telgang loopt, maar ook een ruiter die hem tegen werkt, hoe is de galop als je met minder druk rijd, denk dat dat al scheelt, ik zou het probleem niet zo zeer bij het paard zoeken, maar bij de ruiter, de ruiter zit scheef en het paard word teveel belemmert in zijn beweging, dus gaat andere dingen met zijn benen doen om in balans te kunnen blijven, eigenlijk een veel te braaf paard .