Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

AlexDertien schreef:ik heb het al een keer gedaan , toen heb ik hem tegen de muur gezet en toen liep die naar achter.. het is wel beter maar het is niet de bedoeling natuurlijk om elke keer als ik wil rijden hem tegen de bakrand aan moet zetten ..
Sjolvir schreef:Overigens als je de teugels lang laat en hij doet zijn hoofd helemaal naar beneden, staat hij dan wel stil?
en succes verder me88 schreef:Gaat het om een manege paard?
Dan is het natuurlijk wel erg moeilijk. Dan wordt hij maar een keer in de week een uurtje in zijn probleem getraint en voor de rest niet. En denk ik dat er weinig kans is dat hij het dan echt gaat veranderen mist iedereen natuurlijk eraan werkt.
Is het geen manege paard maar je eigen of een verzorgpaard dan ben ik het helemaal eens met de manier van jensvl