ik wil graag de achterhand van mijn verzorgpony Taz sterker maken, maar wat zijn daar de beste oefeningen voor? Zelf zat ik te denken aan in draf heel veel overgangen rijden (bijv. van naar bijna stap naar arbeidsdraf, middendraf enzovoorts.) Maar hier zitten veel professionele mensen die misschien weten of dit echt zou werken of dat ik beter iets anders kan doen.
Ook vraag ik me af wat goede balansoefeningen zijn, hij is niet uit balans ofzo maar ik denk neit dat het kwaad kan om daar oefeningen mee te doen.
Als zijn achterhand niet sterk genoeg is is hij ook niet in balans, kijk eens op paardenbegrijpen.nl daar staan nuttige tips en oefeningen om je paard sterk en soepel en dragend in de achterhand te krijgen, ook les van een goeie instructrice is wel aan te raden het is nooit verkeerd dat er af en toe iemand met je mee kijkt.
Het is niet dat hij helemaal niet sterk is in zijn achterhand, maar ik wil dat graag sterker maken en zijn lichaam gespierder, hij is namelijk ingereden maar nooit doorgereden, daar ben ik nu dus mee bezig met les. Bedankt voor de site.