Ik heb graag wat tips, oefeningen nodig voor het activeren van een paards achterhand. Zijn er speciale oefeningen? Ik wil zoveel mogelijk weten zodat ik veel afwisseling kan doen. Altijd hetzelfde blijft ook zo saai

Alvast bedankt.
Groetjes Sandra
Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

SnowY4you schreef:Rechtrijden, weet iemand hoe je dat in andere talen zegt? Ik woon namelijk in Zweden en ik kan niet echt iets vinden over datZou graag les willen hebben van iemand die daar meer verstand van heeft
horsesm schreef:Wat me lesgeefste altijd zegt: Van voren druk houden en been erbij houden. Veel stelling vragen.
SnowY4you schreef:Hoi,
Ik heb graag wat tips, oefeningen nodig voor het activeren van een paards achterhand. Zijn er speciale oefeningen? Ik wil zoveel mogelijk weten zodat ik veel afwisseling kan doen. Altijd hetzelfde blijft ook zo saai
Alvast bedankt.
Groetjes Sandra
Dilan1993 schreef:horsesm schreef:Wat me lesgeefste altijd zegt: Van voren druk houden en been erbij houden. Veel stelling vragen.
mijn instructrice zegt juist: niet teveel aan de voorkant zitten en vanuit achteren rijden. Oftewel, goed voorwaarts rijden, en te veel vaart opvangen met je zit.
midgie schreef:horsesm schreef:Wat me lesgeefste altijd zegt: Van voren druk houden en been erbij houden. Veel stelling vragen.
Dan zou ik een ander nemen , want zo activeer je de achterhand niet, je onderhoud de stelling wel van voren, maar weet je lesgeefster wel wat stelling is??
Want te veel stelling kan ook de achterhand verkeerd bereiken,
Je rijd een paard niet met druk en dan been, je rijd je op je zit en niet met druk op het bit dan zal hij nooit de achterhand bereiken , want een paard die met druk gereden word zal nooit ontspannen over de rug dus ook nooit zijn achterhand goed gaan gebruiken.
irry schreef:mijn instructrice zegt juist: niet teveel aan de voorkant zitten en vanuit achteren rijden. Oftewel, goed voorwaarts rijden, en te veel vaart opvangen met je zit.