O ja hoor rustig aan en we hebben de tijd.
Zico heb ik ook heel rustig gedaan, die was nog geen 6 mnd toen die bij ons kwam, dus veel borstelen, wandelen en fietsen en bezig zijn, toen met 3 begonnen maar wilde echt niet, is in Ermelo geweest bij een avond van Gert van het Hof, daar waren 5 paarden, en hij is begonnen met de mijne omdat die zo braaf was, nou hij had nog nooit zo'n gekke tinker mee gemaakt met hem, bokken springen de gekste dingen en de zaal maar lachen.
De volgende dag ik erop , maar was bang omdat ik gezien had wat die deed, toch gedaan en 2 keer eraf gegooid waarvan 1 in et ziekenhuis terecht gekomen.
Toen weg gebracht en ook die gooide hij eraf, was hem nog nooit gebeurd.
Na 2 weken had die het door en sindsdien kan ik alles met hem doen en is super braaf, woon aan een giga drukke weg maar totaal geen probleem.
Zo zie je maar weer hoe het kan lopen allemaal
midgie schreef:Ik vind het een heel ontspannen beeld , je zou wat meer de teugels los kunnen laten en wat meer uit de rug kunnen gaan zitten, doe het lekker op je gemak en ga vooral op je gevoel af en de ene dag kun je meer dan de andere, als je als voorbereiding longeert en je hebt het gevoel dat het rijden niet gaat lukken vandaag, bedenk dan morgen weer een dag, zelf vind ik 5 een hele mooie leeftijd om lekker mee aan de slag te gaan.
Doe het stapje voor stapje en durf ook stapjes terug te doen, je zegt dat je het dier gaat houden dus je hebt de rest van zijn leven de tijd toch?