Ok,
bij deze: Leg eens een drafbalkje voor het hindernisje om de pony een beetje te helpen om in te schatten waar hij moet afzetten. qua afstand geldt voor een drafbalk voor hindernis: 2.20/2.50, maar je moet voor je pony even uitproberen wat best past.
@mlissa, het probleem dat jij schetst is waarschijnlijk een andere. In dat geval denk ik niet dat je naar een oplossing hoeft te zoeken voor het aftikken van balkjes vanuit draf, maar een oplossing moet zoeken voor het probleem dat de pony blijkbaar vanuit galop in draf valt en het zichzelf moeilijk maakt op de sprong.
Dan moet je er aan werken goed ritme te houden in galop; gewoon veel oefenen, een leuke oefenining is om eens een galopsprong meer of minder te maken op de hindernis, dus dat je hem eens wat meer terug rijdt in galop en een volgende keer wat meer naar voren. Dan moet je aan gaan voelen hoe ver je hem terug kunt rijden zonder dat hij in draf valt.