Ik heb dat in het verleden wel geprobeerd;
1 balkje gaat goed, ookal springt ze er de eerste paar keer erover heen..
2 balken probeert ze ook overheen te springen. drie balken is al reden tot paniek. Galopbalkjes vond ze helemaal erg moeilijk! dan is de situatie vergelijkbaar als in draf maar rent ze er sneller langs..
Maar bedankt voor de tip, ik ga dat opbouwen de komende keer weer proberen om te kijken of dat de manier is om het wat minder spannend voor haar te maken!
Maar vreemd dat een hindernisje geen probleem vormt toch? Als het zou liggen aan het aanrijden zou de hindernis ook problematisch moeten zijn.. wat misschien nog belangrijk is om te vermelden is dat ze de neiging heeft om over het tempo te gaan lopen en ze vind het moeilijk om een constant tempo aan te houden, waarschijnlijk door moeite met haar balans. Hiervoor hebben we heel veel buiten gereden, lange rechte stukken gedraafd/ gegallopeert..