Tody schreef:Klinkt misschien raar maar zou je van iemand een keer een oornetje kunnen lenen? Liefst wat dik materiaal, dat het de wind en het suizen uit z'n oren houdt. Ik heb eens met eigen ogen gezien wat een verschil dit kan maken. En niet geschoten is altijd mis, toch?
Ik probeerde dit dus ook met mijn paard die echt een stronthekel heeft aan wind. Nou het is gewoon een standaard goedkoop (dun) oornetje en echt het resultaat is niet te geloven.
Eerst was er geen land mee te bezeilen in de wind, maar met oornetje is hij alleen nog maar gespannen maar hij sluit zich niet compleet panisch van me af -wat hij eerst dus wel deed.
Echt het proberen waard! Tegenwoordig kan ik redelijk normaal rijden met harde wind, eerst hoefde ik nieteens te proberen om er uberhaubt op te gaan