geen stelling op rechts

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
bakkabouter

Berichten: 5298
Geregistreerd: 01-03-03
Woonplaats: Antwerpen - België

geen stelling op rechts

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 08-08-03 12:11

Als ik op rechts een volte rijd en stelling vraag valt ze naar binnen,als ik met mijn binnenbeen druk reageert ze ofwel niet,ofwel door weg te lopen.Dan vang ik haar op op mijn buitenteugel,maar dan is mijn stelling (voor zover ik die al had dan) weer foetsie.Op links is dit absoluut geen probleem,reageert ze perfect op mijn binnenbeen en doet ze alles wat ik vraag.Ik heb al geprobeert om een kleine volte te beginnen en die steeds groter te maken,maar aangezien ik een slechte reactie krijg op mijn binnenbeen haalt dat niks uit.Als ik ineens een grote volte rijd,is het geen volte,maar een onregelmatige 8 hoek ofzoiets,omdat ze ook niet plooit.Wegens omstandigheden kan ik geen les nemen.Heeft er iemand tips/advies?alvast bedankt!

karuna
Drukke kabouter

Berichten: 42728
Geregistreerd: 14-05-03
Woonplaats: Ergens waar het rustig is FrNl

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-08-03 12:48

Ik loop op dit moment met hetzelfde probleem te worstelen al gaat het steeds beter, woensdag reageerde hij eindelijk opmijn rechter been.

Wat ik doe is heel veel figuren stappen, voltes (grote en kleine) 8 en gebroken lijn en zo zowel links als rechtsom en hij wordt langzaamaan soepeler gewoon veel met je binnenbeen op de singel en buitenbeen erachter desnoods overdreven en gewoon stelling vragen op een gegeven moment hebben ze door hoe het werkt, vooral niet gaan trekken enplukken helpt toch niet.

En geduld hebben.

Succes

Johanna

Berichten: 19
Geregistreerd: 26-07-03
Woonplaats: Dronten

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-08-03 00:01

Dit probleem ken ik, ik heb het ook op jouw manier geprobeerd en dit lukte niet, in plaats van steeds een tik met de zweep te geven ben ik hem een beetje gaan treiteren d.w.z. steeds hele zachte tikjes vlak achter je binnenbeen maar dan wel snel achter elkaar,je moet dan wel tegelijk de buitenteugel er goed bij houden anders loopt ie over de schouder weg. In het begin kreeg ik veel te veel stelling en buiging maar nu loopt ie zoals het moet.