Zoals je het dit moment omschrijft lijkt het op dit moment meer op rijden met een valse knik.... Het paard is niet goed aan het been en zal daardoor in draf haar hoofd omhoog gooien.
Les nemen en leren waarom een paard dit kan doen, waarschijnlijk is de draf nog te moeilijk voor jou en/of het paard, Hoe is jou zit, hoe train je het dier enz enz, Neem idd les en leer ook de theoretische kant van het paard rijden, waarom het hoe en wat .
LucianoS
Berichten: 2423
Geregistreerd: 02-10-06
Woonplaats: hardinxveld giessendam
Geplaatst: 20-03-10 20:12
les nemen ...en het blijven proberen ...ontspanning vragen en zeker niet trekken/vasthouden als je aan wilt draven .....buitenteugel vragen binnenbeen bij
ik heb een kruising fries en die probeerde het zelfde ...stap lekker ontspannen en draf hoppa hoofd omhoog (opgericht lopen zoals een fries dat doet ) veel blijven oefenen helpt zeker !!!
Heb je wel nagekeken in hoeverre het zadel goed past? misschien heeft ze wel last van haar rug en door aan te draven en haar naar beneden te rijden span je haar rugspieren en doet het misschien wel pijn. Misschien dus ook slim om daar eens naar te laten kijken!
Verder inderdaad wat ze allemaal hierboven zeggen. Lessen, lessen en lessen. Veel ontspannen en belonen zodra ze braaf is, zelfs als ze niet eens zo heel netjes loopt maar in ieder geval haar hoofd niet omhoog gooit.