dingen.
Nu we flink aan het trainen zijn geslagen en ze in goede conditie komt word ze steeds kijkeriger in de bak.
ze loopt al anderhalf jaar zonder problemen in deze bak en is nooit schrikkerig geweest.
Sinds een maand moet ik haar continue in de gaten houden op sommige dagen. ze kijkt op dingen die er niet zijn(wil er niet langs, hoofd de lucht in, wegspringen)
Gisteren bijvoorbeeld ook weer, er was niks mee te beginnen, overal op kijken en d'r nek erop zetten, wegspringen e.d. heb haar toen even gelongeerd om te kijken of ze echt 'bang' was. Tijdens het longeren was er natuurlijk niks engs te bekennen
Toen er weer op, met veel moeite heb ik haar een paar rondjes de bak doorgekregen zonder dat het haar gelukt is om weg te springen. Zodra ik wou draven begon het probleem opnieuw. Ook als ik van hand veranderde begon alles weer opnieuw. Madam in het zweet zonder ook maar iets uitgevoerd te hebben, en na nogmaals een rondje stap door de bak, zonder wegspringen e.d. ben ik maar gestopt.
Ze heeft ook wel eens flink op haar donder gehad, wat alleen maar averechts werkte omdat ze dan heel gespannen word.
Ook heb ik geprobeerd haar goed aan het werk te zetten, maar ze word zo hard van voren dat ik haar niet eens op de volte o.i.d. krijg. en zodra ik haar wil laten ontspannen door haar wat ruimte te geven, springt ze meteen weg.
(normaal is ze juist erg soepel en makkelijk)
iemand tips om dit gedrag aan te pakken?