
Ik heb sinds een tijdje weer vaak last van mijn enkel en soms van me kuit (aan een kant maar) en dan alleen in me springzadel. Ik druk mijn hakken altijd ver uit maar vooral in het springzadel, als ik met de beugels dus korter zit, heb ik er erg last van.
Gister vroeg ik aan mijn instructrice wat ik er aan kon doen, want op gegeven moment moet ik na 1 rondje draven of galoperen alweer even rusten met mijn enkel. Mijn instructrice zei dat het kan dat je benen dan ongelijk zijn, of dat de achillespees dan wat korter is dan de andere. Een paar jaar geleden heeft mijn fysio (waar ik overigens al niet meer kom) verteld dat mijn benen inderdaad ongelijk zijn. Het enige wat ik er aan kon doen zijn veel oefeningen vertelde ze.
Maar nu vraag ik me dus af, en had ik ook moeten vragen, welke oefeningen goed zijn daarvoor? Weten jullie dat misschien?

