en als ik bv ga studeren en op kamers ga, hoe combineer ik dat dan? of moet ik haar dan verkopen?
ik ben benieuwd naar jullie antwoorden

groetjesss
Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Telpeva schreef:Een shetlander kost net zo veel tijd als een rijpaard, als dat het argument is dan komt er waarschijnlijk ook geen shetlander.
Feralynnx schreef:Telpeva schreef:Een shetlander kost net zo veel tijd als een rijpaard, als dat het argument is dan komt er waarschijnlijk ook geen shetlander.
ik heb wel wat verstand van paarden hoor, een rijpaard vmoet je bijna elke dag rijden. ben je ook weer 2 uur zeker kwijt. je moet daar elke dag een en anders longeren. weer een halfuur weg. shetlanders zou je niet elke dag heen hoeven. die kunnen makkelijk een dagje met andere paardjes en hooi zich vermaken. darbij hoef je er ook niet altijd wat mee te doen. shetlanders kosten dus zeker niet evenveel tijd als rijpaard. nu antwoorden op mijn vragen graag
marijacindy schreef:Als je nu al niet veel tijd hebt voor een paard zou ik ook geen shetlander nemen. Misschien dat je eerst een paardje kunt verzorgen en daarna kunt kijken naar een paardje voor jezelf.
In mijn ogen hoort er qua verzorging en aandacht geen verschil te zitten tussen een normaal rijpaard en een shetlander. Natuurlijk kan een Shetlander ook een dag vrij hebben maar dat kan een normaal rijpaard ook gewoon. Ik ben wel van mening dat je bij elk paard er elke dag heen moet of iemand moet hebben die even komt kijken. Je kunt moeilijk je shetlander zonder water laten staan en mocht er iets aan de hand zijn dan weet je dat ook meteen (bijv een hek dat kapot is, kreupelheden of andere dingen)
Wat je eventueel bijvoert is voor elk paard naast natuurlijk de basis als hooi verschillend en afhankelijk van het werk wat hij verricht.
Mijn advies zou zijn om eerst nog lekker een verzorgpony te nemen en dan kun je altijd kijken of je daarna genoeg tijd en aandacht zou kunnen geven aan een eigen paard.
Feralynnx schreef:Giolli schreef:Jongens. Alsjeblieft.Het is 1-4, het is verspilde moeite hier serieus op te gaan reageren. Zie het 1-april topic.
tja.. had niet verwacht dat mensen dit zouden regeren. kan je geen eern topic op 1 april plaatsen dan?