Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Sabri schreef:Kun je niet een tijdje wat vaker lessen, bv drie keer per week? En dan kijken of het beter gaat? En waarom gaat het op de poetsplaats al niet? Dat zou juist een ontspannen moment voor beide moeten zijn. Wil je het paard nog wel houden? Of is er mogelijk toch niet de klik waar je op hoopte?
Tigra_ schreef:Is het geen idee om je instructeur er een paar keer op te laten rijden.
En wellicht een idee om je instructeur bij jouw aan huis te laten komen zodat ze ook eens kan kijken hoe jullie thuis met elkaar omgaan en jullie vanaf daar al kan gaan helpen. Als je al problemen hebt op de grond is het niet zo vreemd dat het onder het zadel ook niet zo lekker gaat.
verootjoo schreef:Waarom krijgt ze sportbrok?
En waarom 18uur per dag op stal? Is er geen mogelijkheid om haar meer naar buiten te doen en wat minder rijk voer te geven?
LunaZara schreef:Mijn moeder heeft er nu over om mijn paard gewoon maar op stal te zadelen.Omdat ze op de poetsplaats onrustig is. Maar is dat handig? Want dat betekent dan dat we de poetsplaats gaan vermijden. Dat lijkt mij ook niet goed om te doen.
Alleen na die fijne les is het weer bergafwaarts gegaan. Ze bleek weer erg vast te zitten waardoor we weer naar de fysio moesten. Dat hebben we gedaan alleen afgelopen dinsdag toen ik les had zakte ze door haar achterbenen heen.
Ik ben er gelijk van afgestapt en mijn rij instructrice dacht dat mijn paard last kon hebben van hevige hengstigheid. Omdat ze erg rillerig was de rug en bij elke aanraking in elkaar zakte. De dierenarts is toen langs geweest en het bleek dat er een eitje op de eierstok zat, dus dat betekende dat ze snel hengstig zou worden. Ook bleek dat ze een hoefzweer had die zijn we nu aan het behandelen. Dit is trouwens haar tweede hoefzweer.
Nu moeten we het even aankijken of ze erg hengstig blijft als dat zo is moet ze volgens de dierenarts aan de hormonen. Daar baal ik wel flink van, ik vind het niet zo fijn idee dat mijn paard vanaf maart tot september aan de hormonen zit. Ik begin nu ook erg te twijfelen of we niet beter een ouder leerpaard konden aanschaffen. Omdat ik ook met lichamelijke klachten zit en mijn onzekerheid die soms opspeelt. Ik weet niet wat jullie zouden aanraden?
Het is waar dat ik dat ene zetje nodig heb. Ik vind het altijd lastig om op te geven en het is ook gewoon zonde. Ik had gehoopt dat ik veel van haar kon genieten. LunaZara schreef:Het is ook maar de vraag of mijn ouders haar willen verkopen.