Er is namelijk sinds korteen moeder op de manege van 2 kinderen, mat die kinderen is niks mis. Maar die vrouw is dus niet helemaal 100 om het zo maar te zeggen. Ze heeft dus gisteren meerdere uren op de manege door gebracht want ze vind paarden geweldig, ook nog niet zo'n probleem.
Maar ze beweertd nu dus de hele tijd dat ze een van de manegepony's gaat kopen en een andere gaat leasen, en daar klopt dus helemaal niks van. Ze gaat nog verder met pony's van kleine kinderen "afpakken" en de namen van pony's veranderen en op hun staldeuren schilderen. Ze heeft zelfs de dierenarts gebeld, omdat ze onrust voelde bij de pony's op de manege. Ze belt en appt mijn instructrise in het midden van de nacht. En ik word er een beetje bang van.
Ik ga 1 tot 2 keer per week met mijn eigen pony naar de manege en ik ben doodsbenauwd dat zij daar ook een keer is en wat ze dan geet doen. Ik moet dan zo'n 10 minuten buiten rijden om er naar oe te komenen ik durf er eigenlijk niet meer heen als zij daar is.
Als het goed is wordt ze verplicht opgenomen, maar ik weet dus niiet of dit al gebeurd is en morgen ga ik met mijn pony naar de manege om met een vriendin te rijden. Ik wil dit echt niet afzeggen, maar ik durf niet over straat als zij nog niet is opgenomen
Ik ben niet de enige, er zijn ook moeders die aangifte willen doen bij de politie door haar gedrag.Wat zouden jullie doen als jullie in mijn schoenen stonden?