hallo bokkers bij ons sneeuwt het al een tijdje maar onze bak is nog niet gezout ik heb dan ook de afgelopen week alleen gelopen naast mijn pony nou had ik gisteren les bij iemand waar de bak wel gezout is maar mijn pony was erg druk bokken tijdens het galoperen enz. is het normaal dat mijn pony druk is door de sneeuw???
Als je pony normaal wel veel beweging krijgt en nu opeens minder doordat je niet kan rijden, is het heel logisch dat hij drukker is. Het is ook erg koud voor de paardjes als hij een deken op heeft en met rijden niet daarom lopen de meeste dan ook flink door om warm te worden.
friesiszwart
Berichten: 10219
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: pendelend tussen GLD, Overijssel en ZH
Onze paarden hebben de afgelopen dagen rustig in de rijbak gestaan echter op het moment dat je bezig bent met het voer klaar zetten en net voordat zij op stal gaan werden zij steeds drukker en ongeduldiger. Helaas ook nu alweer naar binnen ivm de sneeuw en gladheid.
fjordje van mijn is 5 word mei 6 is ook drukker dan normaal komt even niet los inverband met gladheid in de paddocks... maar komt dan wel een ochtend een uur in de molen en middag ook als ik pas in de avond kom en dan komt ze er nog een x er uit maak niet uit hoevaak ze in de molen nu komt zelfs daar stuitert ze we hebben een overdekte longeerkraal en daarom heen is de stapmolen ook dus overdekt is best wel lekker alleen na een week in de kraal te hebben gereden is het ook wel genoeg liever in de bak wil ik rijden maarja nog even door bikkelen zeggen we maar
Ssoraya10
Berichten: 116
Geregistreerd: 06-01-12
Woonplaats: roosendaal
Geplaatst: 22-01-13 16:06
het is wel normaal dat je paard door de kou drukker wordt. want dan moet hij meer zijn best doen om warm te kunnen blijven.
Van het koude weer zijn paarden vaak drukker, vooral als het ook nog eens hard waait. Waarom weet ik niet, maar ik herken het wel & ik heb van mijn instructrise begrepen dat dit inderdaad van koud weer en veel wind.