Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Sientje schreef:Ik zie in je sporen-topic dat dat een idee van je moeder was. Is dat misschien met dat elastiek ook zo? Op zich kan een elastiek, mits goed bevestigd, niet zo heel veel schade aanrichten. Maar kan me indenken dat je het liever zelf rijtechnisch oplost. Wat kan je pony al? Moet die alles nog leren?
sjouk_L schreef:Wat je ook zou kunnen doen is lid worden van een tweede vereniging, waar je dan je dressuurlessen neemt. Dit is wel iets duurder dan wat je nu hebt, maar nog altijd goedkoper dan priveles. Misschien dat je ook wel kan vragen of je in de paardenles mee mag rijden, als dit een andere instructeur is.
Als laatste optie, misschien toch maar priveles, maar dan iemand zoeken die niet zo duur is, of niet zo vaak gaan.
Femberry97 schreef:Vervelend, zeg! Even een opmerking wat betreft paardenlessen: ik was zelf 14 toen ik overging naar de paardenles in februari en heb sindsdien alleen nog maar op paarden gereden én in een volwassenenles. Ik dacht eerst ook dat het niveau heel wat hoger ligt maar dat bleek achteraf best mee te vallen. Kun je niet een keer een lesje proberen om te zien of het wat voor je is?
Jippyhorse schreef:sjouk_L schreef:Misschien dat je ook wel kan vragen of je in de paardenles mee mag rijden, als dit een andere instructeur is.
In de paardenlessen zitten alleen maar volwassenen en die rijden op hoger niveau dan wat ik nu doe denk ik. Dus dat is ook geen optie.
Jippyhorse schreef:Femberry97 schreef:Vervelend, zeg! Even een opmerking wat betreft paardenlessen: ik was zelf 14 toen ik overging naar de paardenles in februari en heb sindsdien alleen nog maar op paarden gereden én in een volwassenenles. Ik dacht eerst ook dat het niveau heel wat hoger ligt maar dat bleek achteraf best mee te vallen. Kun je niet een keer een lesje proberen om te zien of het wat voor je is?
Ik heb even op de site van de vereniging gekeken wat voor dagen/tijden ze verder nog lessen hadden en er zijn twee paardenlessen van een andere instructeur en die zijn van 20.00 tot 21.00 en dat is toch echt te laat want dan zou ik om 21.00 nog 20 minuten terug naar stal moeten onder het zadel en dan ben ik pas rond 10 uur thuis.
Jippyhorse schreef:Ik kijk het gewoon nog even aan in deze les, ik weet in ieder geval zeker dat ik niet meer met elastiek ga rijden wat ze ook zegt.