Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Pentax schreef:Dan houden de opties op... De paardenhobby is helaas nu eenmaal duur.
Ook een vervelende pony kun je veel van leren zonder op te rijden, en die ervaring kan je over een tijd weer meenemen naar een andere pony waar je wel op kunt rijden.
Pentax schreef:Je brengt het over alsof dit een probleem is waar wij iets aan kunnen veranderen. De enige die dit kan veranderen ben jij zelf, met een portie geluk en dicipline. Leuke verzorgpaarden kosten meestal geld, met uitzonderingen. Paarden die nog iets moeten leren, kun je vaker gratis verzorgen.
Maar vergeet niet dat ervaring geld of energie kost. Rotklusjes horen erbij, en voor jou genoeg andere meisjes die het er wel voor over hebben omdat die zich wel bewust zijn van de kosten.
En anders vragen of je ouders willen verhuizen naar het boerenland, dan heb je vaak meer kans omdat paarden houden wat goedkoper kan.
xXJoymXx schreef:HoresesLover schreef:Het enige wat ik nu kan bedenken is een lease of verzorgpony zoeken, of iemand zoeken die een bijrijdster nodig heeft.
Ik kijk bijna elke dag op het internet en advertentie's maar er is bijna niks te vinden.
Ik had spring en dressuurles, dus ik reed sowieso 2 keer per week. Soms had ik wedstrijd, ging ik vrijrijden of voorrijden bij de beginnersles. Door datsoort dingen ree ik vaker.
. De enige kosten die ik heb zijn van de bak, want wij hebben geen bak bij de stal, daar betaal ik 10 euro per maand voor.