Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
H_Nalanta schreef:Je kunt met een shetlander bijna evenveel doen als met een 'groot' paard maar ik hou ook niet van shetjes. Niet omdat je er zo weinig mee kunt want je kunt er best veel mee maar omdat ze vaak zo slecht opgevoed zijn.. (de shetjes die ik ken dan)
alleen is een shet ook niet mijn keus, dan liever een miniatuur paardje.. waarom? pff geen idee... tis gewoon mijn ras niet en dat heb je wel eens 
Fjordpower schreef:Ik ben helemaal geen shet-hater, ik vind het super leuke beestjes!
Ben het wel met Hannah eens, dat als ze slecht opgevoed zijn, ze heel erg fel en vervelend kunnen reageren op dingen.
Maar als jij een shet mag en wil kopen, dan zou ik dat gewoon doen, niet op de meningen van een ander letten.
Een shet kan je ook voor de kar laten lopen, dus je hebt er echt wel wat aan.
. Ik ga me nu gewoon richten op vrijheidsdressuur, wandelen en ooit ergens gaan we misschien nog wel mennen. Tot nu toe echt heel blij met mijn ventje en hij doet echt niet onder voor een groter paard. 

Een leuker paardje ben ik nog nooit tegen gekomen! En je kan ook ontzettend veel doen met een shet, en super veel lol hebben. Voorbeeld, zie mijn topic 