Het hondje zou vaak meemoeten als we gaan rijden. Ik heb er eentje te koop gezien maar deze is van april, is dat al te oud om nog véééél aan te leren ?

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Jolanda_ schreef:Ik vind dit berichtje persoonlijk erg onvoorbereid klinken...
ten eerste een hond kan ALTIJD nog leren wij hebben onze amstaff op vijf jarige leeftijd gekregen (bijna 6 jaar) en zij leert nog iedere dag dingen aan...
Vraag me af hoe oud je bent en waarom je voor dat specifieke ras hebt gekozen?
Wordt het je eerste hond?
waarom moet hij perse mee met het paard als je gaat rijden?
Wat weet je van het hondje wat te koop staat?
goed gesocialiseerd? zindelijk? waarom moet hij weg etc etc...
Lysette schreef:Tot een jaar moet je als richtlijn aanhouden dat ze ong. 5 minuutjes per maand (leeftijd) mogen lopen. Een hond van 5 maanden mag dus nog maar 20 minuutjes lopen, en niet in volle snelheid.
Een hond is nooit te oud om te leren overigens. Als je dus wilt dat ze meteen mee kan op tochten zou ik voor een hondje van minimaal een jaar gaan.
AstraGirlie schreef:Lysette schreef:Tot een jaar moet je als richtlijn aanhouden dat ze ong. 5 minuutjes per maand (leeftijd) mogen lopen. Een hond van 5 maanden mag dus nog maar 20 minuutjes lopen, en niet in volle snelheid.
Een hond is nooit te oud om te leren overigens. Als je dus wilt dat ze meteen mee kan op tochten zou ik voor een hondje van minimaal een jaar gaan.
Ik versta deze 5 minuut regel eigenlijk niet zo goed. Thuis zitten deze pups toch ook niet stil gedurende zoveel minuutjes. Dan dollen ze ook in het rond?