We hebben een hondje!

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Mizora

Berichten: 18459
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Oudenhoorn

We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-01-08 17:54

Echt superleuk.
We praten nu al een jaar serieus over een hondje nemen, maar het kwam er elke keer niet van. Nu had mijn broertje een boomer in het winkelcentrum gezien en daar gingen we wat info over opzoeken. Mijn moeder zag, werd verliefd en ging halen. Ze vond het zulke prachthondjes. Daardoor belde we naar een fokker of ze een bepaald hondje nog hadden. Het bleek niet zo te zijn maar hij had nog wel 2 mannetjes en 1 vrouwtje. Maar 2 keuzen want mijn moeder wil een mannetje, en ook nog eens geen witte of zwarte. Ik moest mijn mond houden (mijn broertjes wisten er niks van) terwijl mijn ouders gingen kijken en ondertussen gingen wij naar de Bee Movie. Leuke film overigens. Mijn ouders hebben gekeken en hebben een vrij donkere pup meegenomen, die nog wel lichter wordt. Een boomer reu genaamd Binky Sigaar , als we niet met een betere naam komen, suggesties? Ik ben echt superblij, maar hij moet nu wel slapen.

Figo88

Berichten: 2822
Geregistreerd: 07-01-05

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-01-08 19:04

Wat leuk! Lachen Gefeliciteerd en veel plezier ermee!

Jethafa

Berichten: 1390
Geregistreerd: 30-10-06

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-01-08 19:14

Leuk hoor! Ik wil ook een hond, maar nu kan het nog niet. Mijn honden wonen bij mijn ouders. Ik mis ze hoor. Een kat is wel leuk, maar echt niet hetzelfde. Veel plezier met Binky!

O ja, en als je nog een leukere naam wilt, mijn honden heten Stuff (off. Stuffy) en Pjoska ('hondje' in het Russisch).

Ann

Berichten: 13662
Geregistreerd: 28-06-03
Woonplaats: Friesland

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-01-08 20:36

[LZP] -> [BB]

Mizora

Berichten: 18459
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Oudenhoorn

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-01-08 09:24

Iedereen bedankt, de naam is Boris geworden. Omdat hij steeds krabde gaat hij zo naar de dierenarts, op de terugweg van mijn broertje naar school brengen. Heeft hij de school ook direct gezien. Hij is 10 weken.

Redseven
Berichten: 234
Geregistreerd: 04-12-05

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-01-08 19:47

Veel plezier met je nieuwe aanwinst. Heb je ook een foto? Heb zelf ook een Boomertje van 1 jaar.

Biepmiep

Berichten: 3275
Geregistreerd: 16-11-01
Woonplaats: Arnhem

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-01-08 23:34

Uh Boomer is geen ras hoor...wat voor fokker was het dan?

assie

Berichten: 9727
Geregistreerd: 31-07-01
Woonplaats: Grun

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 00:44

Boomer wordt ooit nog wel een ras, net als de boerenfox Knipoog .

Veel plezier met je hondje TS, al vraag ik me af of het wel zo'n verstandige aankoop was, aangezien Boris nu al zo druk bezig is met krabben. Weet je zeker dat Boris (leuke naam trouwens) alle entingen, ontvlooiingen en ontwormingen heeft gehad? En weet je ook zeker dat het geen broodfokker was waar je Boris hebt opgehaald?

Ik hoop dat Boris niets onder de leden heeft en dat je er nog lekker van kunt genieten.

Seven

Berichten: 21796
Geregistreerd: 28-05-05
Woonplaats: Drenthe

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 13:24

boris is n leuke naam hihihi

boomer is inderdaad geen ras maar n type hondje wat veel gevraagt werd toen boomer (zo heete dat hondje) n filmhondje was.
het zijn leuke hondjes maar worden jammer genoeg om aan de vraag te voldoen erg veel gefokt zonder op de gezondheid te letten

desondanks heel veel plezier met boris boef

Chubby

Berichten: 14090
Geregistreerd: 17-06-03
Woonplaats: Roosendaal

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 13:30

assie schreef:
Boomer wordt ooit nog wel een ras, net als de boerenfox Knipoog .


Boerenfox is ook geen officieel ras toch?!

Tatiane

Berichten: 3485
Geregistreerd: 17-04-06
Woonplaats: Leopoldsburg

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 13:34

assie schreef:
al vraag ik me af of het wel zo'n verstandige aankoop was, aangezien Boris nu al zo druk bezig is met krabben. Weet je zeker dat Boris (leuke naam trouwens) alle entingen, ontvlooiingen en ontwormingen heeft gehad? En weet je ook zeker dat het geen broodfokker was waar je Boris hebt opgehaald?


Dat waren jammer genoeg ook de vragen die als eerste bij mij opkwamen. Ik vind het zoiezo erg vreemd dat je zomaar, van de ene dag op de andere, naar een fokker kan bellen en je pup kan gaan ophalen. Dat in combi met het krabben doet een lichtje branden richting broodfok..

Als dat het geval is: ik hoop allesinds dat je één van de betere pups hebt, en dat die een gezond leventje kan leiden! Als je een vermoeden van broodfok hebt, laat dan je pup ook eens uitgebreid onder de loep nemen door een dierenarts.. Hondenziekte, kattenziekte, entingen, vlooien, kennelhoest,... Beter het zekere voor het onzekere nemen !

Succes ermee!

assie

Berichten: 9727
Geregistreerd: 31-07-01
Woonplaats: Grun

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 14:15

Chubby schreef:
assie schreef:
Boomer wordt ooit nog wel een ras, net als de boerenfox Knipoog .


Boerenfox is ook geen officieel ras toch?!

Klopt. Maar 'ze' zijn er wel mee bezig om van de boerenfox een ras te maken. Duurt vast nog wel even voor het zover is, maar ooit.... Knipoog

Mizora

Berichten: 18459
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Oudenhoorn

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-01-08 14:20

Wij hebben Boris hier vandaan: http://www.labradorhonden.nl/
Het zag er volgens mijn moeder allemaal heel netjes uit, maar wel grootschaliger. Hij is hoogstwaarschijnlijk nooit uit de kennel geweest, wel werd hij gewassen en bijgeknipt. Zijn paspoort is volledig op orde, had zijn eerste inenting al gehad, moest voor zijn tweede, heeft die nu ook gehad, was al gechipt, de ontworming is nu ook geweest. Dat krabben heeft hij iets voor in zijn oren gekregen. Hij is heel erg actief, nu trouwens wel aan het slapen in het rattenhok (de bench voor beneden, boven hebben we een echte bench, maar het rattenhok is groter). De dierenarts heeft hem op het krabben na 100% gezond verklaard en zegt dat we al flink moeten gaan socialiseren. Foto's komen eraan. Hij bijt trouwens wel veel dus dat zijn we hem nu aan het afleren.

Redseven
Berichten: 234
Geregistreerd: 04-12-05

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 19:30

Voordat ik mijn Boomertje ging kopen ben ik ook op dit adres geweest, maar ik had er geen goed gevoel bij. Kreeg de moederhond niet te zien, de pups stonken. We mochten het nestje niet zien, was allemaal een beetje vaag. Ook verontschuldigde ze zich dat haar man er niet was die zou met een hond bij de dierenarts zijn voor een keizersnede, maar manlief kwam 5 minuten later binnen lopen zonder hond, beetje vreemd. Ik hoop voor je dat je ondanks mijn negatieve mening toch een gezond hondje hebt. Maar ik kan je verzekeren dat ik toch het gevoel heb dat dit een broodfokker is.

Mizora

Berichten: 18459
Geregistreerd: 08-02-05
Woonplaats: Oudenhoorn

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-01-08 19:46

Ja, naderhand ik ook wel een beetje. Maar de pup is volledig gezond verklaard door de dierenarts. Daar zijn we de volgende dag ook direct geweest. De volgende keer doen we het ook niet zo. Het is trouwens niet dat we helemaal ondoordacht een hondje hebben gekocht, maar wel dit ras. We wilden eerst een havanezer maar dat was toch wel een cultuur die we liever niet wilde hebben.

Redseven
Berichten: 234
Geregistreerd: 04-12-05

Re: We hebben een hondje!

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-08 20:23

Goed van je dat je hem hebt laten nakijken door de dierenarts dan weet je in ieder geval dat ie gezond is. Yentle heeft nog steeds last van ADHD Haha! , ze is nu 1 jaar. Ze is altijd enthousiast naar iedereen toe. Verder ben ik erg nieuwsgierig hoe ie er uit ziet. Ik zal je Yentle voorstellen Pling
Afbeelding