Splinter is geboren op de boerderij en heeft dus altijd buiten gelopen. Bij ons mocht ze dat ook altijd. We hebben geen kattenluiken in de deuren maar als ze er om vraagt gaat de deur open, dat is de afgelopen jaren altijd zo geweest. Als die deur niet open gaat word ze ontzettend vervelend, gaat ze keihard mauwen en in de meubels hangen.
Als echte stoere kat is Splinter de baas in haar buurt.
HOE zorg ik ervoor dat ze straks bij mij blijft, en niet meteen weer terug loopt naar de plek die ze nu 4 jaar als haar huis kent? De tip die ik nu eigenlijk alleen nog heb gekregen is "hou haar een week of 3 binnen", maar ik ben bang dat dat niet gaat zonder dat de hele boel finaal afgebroken word

Ik wil het graag proberen, maar ik voorzie een grote bende en een ongelukkige kat.
Mocht het niet gaan dan kan ze thuis bij mn ouders blijven, maar het is mijn kat en ik wil haar toch wel ontzettend graag meenemen!
De draak in kwestie:
