Hallo bokkers,
Zoals sommige misschien al weten hier op bokt, zie ik erg slecht. Ik zie met mijn linker oog 4 procent en met mijn rechter 2 procent..
Nu krijg ik binnenkort een geleidehond, (pas eind juni wanneer ik weer thuis kom te wonen).
Nou ben ik er erg blij mee natuurlijk!!!
Maar..:
Ik spaar ook voor een paard..
Stel dat ik alles voor elkaar heb, ritme ben gewend van thuis wonen, dan wil ik dus ook graag een paard kopen. (Ik ben ook erg blij dat mijn nicht daarmee kan helpen, die opleiding heeft gedaan wat met paarden te maken heeft en zelf een paard heeft. Ik kan natuurlijk makkelijk bedonderd worden -- nu wil ik niet zeggen dat alle mensen zo zijn; maar je zou maar de verkeerde treffen. Ook heeft ze vrienden die tinkers verkopen, daar gaan we ook een keertje kijken. Dat vind ik allemaal super leuk).
Maar nu mijn vraag: kunnen honden en paarden samen? Volgens mij zijn er op stallen wel vaak honden, maar die honden zijn er natuurlijk al super lang. Ik wil graag mijn geleidehond meenemen naar de manege/pesionstallen..
Wat denken jullie? Zou dit een probleem zijn?
Ik ben benieuwd naar de reacties.
Liefs van Paulien