Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Nagini schreef:Ik vind beide. Al kun je moeilijk tegen een dier zeggen, ''Ja je zag toch dat ik de deur dicht deed, is je eigen schuld dat je nu tussen de deur zit''.
polbo schreef:Toch als een paard op je teen gaat staan kun je hem best een duwtje terug geven zodat die wel weet dat jij er staat en op je let maar een paard zal nooit expres op je teen gaan staan. Dat zal ook niet zo snel gebeuren als je zelf goed op let.
Storm76 schreef:En met de deur dichtdoen, ik kan toch moeilijk eerst helemaal rondkijken of er toevallig niet een kat naar buiten wil?
Wat vinden jullie? Moet een kat (of hond, paard, enz) op een mens letten, of moet een mens op blijven letten op het dier?
rockwitch schreef:Ik kijk zelf ook meer uit als mijn katten, maar ja ze zeggen niet voor niks: honden hebben een baas en katten hebben personeel. Ik ben ook wel eens op een staart gaan staan, tja is dan jammer voor ze, maar ik doe het niet expres, dus gewoon pech hebben
rockwitch schreef:katten hebben personeel.