Toen ik Saffier kocht werd er gezegd dat het waarschijnlijk een mannetje was, de enigste uit het nest.
Ik wou graag een mannetje dus deze werd het. Vreselijk lief dier en binnen na 5 weken begon hij al wat te praten en na te fluiten.
Hij kent nu al 5 verschillende woordjes, kent al een klein zinnetje en fluit verschillende liedjes

Wat meneer ook opeens vertoonde vorige week is vrouwelijk baltsgedrag?


Nou wil ik er volgende maand een tweede valkje bij omdat het vogels zijn die gezelschap nodig hebben en ik vind dat een vogel niet alleen moet zitten. Ik wil dus een vogel van het andere geslacht.
Omdat de meningen over Saffier ernstig verdeeld zijn wil ik graag een DNA test laten doen zodat ik het zeker weet. Ik zou de rui af kunnen wachten, maar omdat het een bonte is, is het niet zeker of de geslachtkenmerken na de rui wel te zien zijn.
Ik heb al een optie op een Witmasker/Albino mannetje, dus ik ga er ergens al van uit dat Saffier toch een vrouwtje is, maar dan 1 die extreem getalenteerd is

Een lang verhaal dus, maar is er op Bokt iemand die dit al eens heeft laten doen? Hoe gaat dit in zijn werk en is het stressvol voor een vogel? Hoe lang duurde het voordat je de resultaten kreeg? Ik ben namelijk als de dood dat mijn vogel het loodje legt bij de DA, want ik heb al een aantal keer gehoord dat dit gebeurde bij anderen. Het is een schat van een vogel, enorm tam, en ik wil geen onnodige stress geven.
Ervaringen gevraagd dus
