Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
assie schreef:Overigens bestaan malthezer leeuwtjes niet. Het ras heet Maltezer. Je kent je eigen ras toch wel
LadyElmira schreef:Hallo,
Ik heb een malthezer leeuwtje en zij is helemaal wit. In het begin moest ik haar elke dag wassen, uiteraard niet met shampoo maar wel met alleen water. Haar kont zat namelijk elke keer na het uitlaten onder de poep dus ze was bijna heel de dag nat. Nu doen we haar laten knippen elke keer, en zodra de haren bij de kont gaat groeien knip ik dat ook weer weg zodat er geen poep blijft hangen. Echter vind ze het nu dus leuk om overal met haar bekkie in te rollen dus is het bekkie altijd vies bruin of geel. Hoe houden jullie dit schoon? Na het eten is het bekkie weer vies en ik krijg het niet schoon met alleen water. Ik ga niet aan de knoei met babyshampoo, en ook geen normale shampoo (logisch). Dus wat kan ik dan wel gebruiken? Ik moet een shampoo of iets dergelijks hebben dat geen kwaad kan in het gezicht.
assie schreef:Feit is dat Maltezer leeuwtje niet bestaat.
Het is een Maltezer. Waar dat leeuwtje vandaan komt? Als je op internet zoekt kom je inderdaad vaker 'leeuwtje' tegen, dat is te wijten aan al die prutsers die niet weten waar ze het over hebben. En dingen maar klakkeloos overnemen.
Het ras is Maltezer.
Heb jij je hondje bij een echte fokker? Of een pretnestje? Of wat voor papieren? Kan me niet voorstellen dat een echte fokker van het ras namelijk 'Maltezer leeuwtje' op de papieren zal zetten.
http://www.maltezervereniging.nl/home.html
De site van de Nederlandse Maltezer vereniging. Me dunkt dat zij weten waar ze het over hebben.
Antheman schreef:Mijn spierwitte Keeshondje houdt zichzelf schoon.
Die was ik niet.
Vandaag heeft hij nog lekker door de modder lopen racen bij de paarden.
assie schreef:BeauBeau is ook een goedkope goede hondenshampoo.
Maar als ik jou was zou ik dus gewoon even de boel waar het blijft plakken kortknippen.
LadyElmira schreef:assie schreef:BeauBeau is ook een goedkope goede hondenshampoo.
Maar als ik jou was zou ik dus gewoon even de boel waar het blijft plakken kortknippen.
Ja en tot hoe kort dan? Ze gaat naar de trimsalon en daar knippen ze naar mijn idee zo kort mogelijk. Maar dan nog is het altijd kleverig. Heb zo'n idee dat ik gewoon een plakhondje heb genomen haha.