Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
TornadoLover schreef:een kat MOET naar buiten kunnen

. luuntje schreef:Titel komt erg raar over in mensenwelzijn.
Was bijna bang dat ik wat anders zou tegenkomen!
) en hou je kat elke dag een half uurtje tot een uur bezig. Speel met haar, laat haar achter balletjes aanlopen... Maak het moeilijker om aan eten te komen (voederbal, vele bordjes met een klein beetje eten verspreid over het huis,...)
Ashkerlon schreef:Hoeveel aandacht geef je de kat? speel je met haar? prikkel je haar zintuigen? stimuleer je het jacht-instinct?
Als je kat alleen maar binnen zit, en zich alleen maar kan bezig houden met slapen en eten, dan krijgen ze automatisch een kronkel in de kop. (Heb al meer dan 1 verhaal gehoord over katten die uit het niets de baasjes beginnen aan te vallen... stuk voor stuk binnenkatten) Koop een paar leuke speelgoedjes (of maak ze zelf) en hou je kat elke dag een half uurtje tot een uur bezig. Speel met haar, laat haar achter balletjes aanlopen... Maak het moeilijker om aan eten te komen (voederbal, vele bordjes met een klein beetje eten verspreid over het huis,...)
Laat haar wat werken