Onze jongste kat, nu ongeveer 7 maanden drinkt erg veel water vergeleken met onze andere poes. Ze drinken beiden uit de vissenkom (uit hun gewone waterbakje drinken ze niet). Zou het kwaad kunnen dat hij zoveel drinkt?
de mijne zuipt ook als een zeeman, echt niet normaal. maar de da zei dat het ok was. ivm groei. gewoon vers water neerzetten in grote tupperware schaal, dan laten ze de vissenkom met rust. kan het proberen, borretje deed dat ook nl?
Ja opzich maakt het mij niet uit dat ze uit de vissenkom drinken, ik denk ook niet dat het kwaad kan want die kom word vaak verschoond.. Maar ok, aan de groei, ja zou kunnen ja!
als ze ouder zijn kan het zijn dat ze aan de nieren hebben maar dat lijk mij niet op zo'n jonge leeftijd. onze katten drinken ook nooit uit hun bakjes, maar uit plassen en uit de vijver.
Plast ze ook veel? Stinkt de plas ook? Want dan kan het ook wijzen op diabetes namelijk. Je kan bloedonderzoek laten doen bij de da, heb je grote kans dat er uit komt wat je moet weten.
Nee,en het is een hij haha. Maar nee hij wil niet vaak overdreven vaak naar buiten. Vanochtend heeftie veel gedronken en is toen eigenlijk tot 3 uur binnen geweest.. Dus dan zal het eerder de groei zijn denk ik.