Vandaag is een geweldig lief persoontje helaas heengegaan
Dribbel, geliefde jack russel terrier, moest vandaag heel onverwachts ingeslapen worden.
Na een onschuldig ogende neusbloeding, kwam de klap hard aan dat ze niet meer gered kon worden. Door een hersentumor zullen wij ons 'knienshundje' niet meer zien.
Ze is ingeslapen in bijzijn van familie, mensen en dierenvrienden.
Drupke, bedankt voor de verschikkelijk mooie tijd die we met je hebben mogen beleven, je mag nu naar een betere plaats, om nog gelukkiger te worden. Je laatste brokje zal altijd op je blijven wachten.
Veel sterkte, ik weet hoe je je voelt. Zo onverwachts, en er leek niks aan de hand te zijn... Veel sterkte voor jouw en al de andere die hem goed kende
Over het laatste brokje: Ik gaf haar altijd een paar paarden brokjes, één voor één. Die at ze dan altijd heeeeeel langzaam, heel veel kauwend op, ze zat er echt van te genieten. Vandaag, toen ze terug kwam van de DA hebben we nog even afscheid van haar kunnen nemen, en ze wilde nog twee brokjes, maar de derde niet meer. Dat was ook voor ons het laatste teken dat het echt goed is zo.
De DA is gekomen, en heeft haar de spuitjes gezet, dat laatste brokje wilde ze nogsteeds niet, en dus zal het altijd op haar blijven wachten
heel veel sterkte, wij hebben vorig jaar in een paar uur tijd onze scheet verloren.Het slijt wel maar het duurt lang,zoals nu dan lees ik dit en dat zie ik hem weer lopen in gedachten.