Ze moest weer geknipt worden
Maar mijn moeder was op het belachelijke idee gekomen om haar dit keer wel HEEL erg kort te doen.Ik was van de week met mijn eigen kat bij de dierenarts en mijn moeder was natuurlijk mee.
Ze zag daar een Malthezer reutje, met een wel HEEL erg korte Coop.
3 Kwartier later zat ik met mijn moeder weer in de auto naar huis. Toen zei ze dus dat ze Laks ook zo geknipt wou hebben.
2 Dagen later was het dan zo ver ze moest er aan geloven HET ARME BEEST
Ik ben 4 uur aan het knippen geweest, en heb heel erg mijn best gedaan ookal had ik een hele botte effileerschaar ( uitdun schaar ook wel genoemd ) die maar 3 haren knipte per keer.
LEES: Ik heb GEEN Tondeuse gebruikt! Maar dat valt ook wel te zien
Maar goed ik ben ook geen professionele trimster
Ik heb alleen een paar jaar stage gelopen in verschillende trimsalons.Nou ik zou jullie nu maar de foto`s laten zien
Ohw ja, de eerste foto is al veel ouder maar ben vergeten foto`s te maken van voor de tijd, ( maar zo zag ze er dus wel weer uit
)(1)
En dan nu het verschrikkelijke resultaat
(2)
Ze moest HEEL erg wennen aan deze coop.
(3)
(4)
(5)
Zo dit was het!
Ik weet niet of het opvalt Maar Ze heeft misschien een beetje een raar oor af en toe, Maar ze is bijderzijds DOOF dus ze traint haar oren dus niet, ( ze doet ze dus niet af en toe omhoog zoals de meeste honden als ze was horen )
Nou wat vinden jullie van dit resultaat? en van mijn knipwerk!
Ik moest zelf ook heel erg wennen hoe ze er nu uit ziet, maar goed klant is koning zeggen ze toch?
TIPS zijn welkom!
Groetjes!
, had het haar van de staart ook nog weggehaald. Ik vind langharige dieren niet mooi haha. 
haha kzou binnenkort weer is foto`s van zaza plaatsen van VD daar zou wel reactie op komen