Sinds gister hebben we een nieuwe mechelse herder van 8 maanden, nu willen we haar 's morgens brokken geven (junior) en dan 's avonds smuldier. Welke variant smuldier kunnen we dan het beste voeren, de complete voeding of de bijvoeding?
ik voer mijn hond nu bonzo brokken,maxie boven de 25 kilo, en ze krijgt 4 maal per week smuldier,gewoon de complete voeding ik varier soms hart en dan weer pens. verder kun je ook eens kijken bij je dierenspeciaalzaak naar enerique vl;eeschijven..
Je zou ook eens kunnen kijken naar ahv-breda, rodi, carnibest, duck etc. Het beste is compleet.
Wij voeren eigenlijk volledig vers, bij gebrek aan ruimte soms kvv, maar smuldier lust ze niet hier dus halen we rodi (in de betere merken zoals carnibest zit bijna overal kip in vandaar dat we dit niet halen)
als je hem elke dag vlees geeft dan kan je hem beter de complete versie geven. ook omdat de hond nog jong is is het beter om zoveel mogelijk compleet te geven. in bijvoeding zit natuurlijk niet alles.
Ik zou ook voor de complete versie gaan De hoeveelheid dat gaat met %ten, maar ik kan het niet uitleggen hoe veel je moet geven Mijn hond is 50 kg en krijgt 1000 gram Smuldier