Belady schreef:Ik ben daarmee naar de dierenarts gedaan omdat Lady jeuk had, en die zei dat ze dan speelgoed gingen bewaken wat ze hadden, en als kind beschouwden, dat deed Lady gelukkig niet ze kreeg wel een spuitje voor de jeuk.
Ja dat met dat speelgoed doet ze wel, nouja bewaken, ze doet absoluut niet aggressief dan is het hoppa naar de dierenarts en kijken of er medicinaal of hormonaal wat aan te doen valt.
Het is meer dat ze het overal naar toe neemt en bij me op schoot legt en ernaast komt liggen om het melk te geven 
Overal waar daisy is, is speelgoed.
Ik kan haar gewoon lange tijden uitlaten zonder dat ze oppeens gaat zeuren van waar is mijn speelgoedbaby, en ze heeft ook nergens last van verder (behalve dan dat ze nog meer aandacht dan normaal wilt).
Wij hebben er ook geen last van, en aangezien we later (is niet zeker hoor, zijn toekomstplannen) nog een nestje willen fokken met haar willen we haar zowiezo niet steriliseren (en dat ik als de dood ben dat dat fout gaat, hond van mijn moeder kreeg een fikse ontsteking en heeft heel lang pijn gehad).
In ieder geval is het meer het punt dat ik bang ben dat ze kanker krijgt ofzo of een tepelonsteking iets, omdat dat vrijwel op elke site staat waar je iets zoekt over dit onderwerpt, dus vandaar zocht ik eigenlijk mensen die er ervaring mee hebben of er gewoon meer over kunnen vertellen (Je ziet ook op zat websites dat met een scherper bit rijden de enigste oplossing is als je paard moeilijk is
)