Het is dus een pimpelmeesje.
Hij vloog tegen de pas geschilderde muur aan (je ziet de verf nog op zijn koppie).
Daar was hij dus even beduusd van. Omdat het al donker was en best koud wilden we het vogeltje niet direkt vrij laten.
Het meesje mocht mee naar huis en heeft vannacht gelogeerd in het kanariekooitje. Hij had wat zaaitjes gegeten en was vanmorgen best weer levendig. We gingen vanmiddag weer naar de manege en meesje ging mee om hem daar weer vrij te laten.
Alleen, hij kon nog niet vliegen. Hij fladderde wat en viel weer op de grond. Vleugeltje was niet goed. Meesje weer gepakt en maar weer in het kooitje gestopt en weer mee naar huis genomen. Nu mag hij eerst rustig bijkomen en herstellen voor hij weer los gaat.
Hij zit in een kooitje die gezellig naast onze agapornis staat. Het is best grappig om te zien, want het meesje klimt in de tralies, hangt op de kop en doet allerlei maffe dingen. Schattig zo'n lief vogeltje hoor!