Een maand of 5 geleden is er een zwarte kater bij ons op stal aan komen lopen, heel schuw en zat alleen maar te mouwen in de struiken. Hij kwam niet dichterbij en als we in de buurt kwamen rende hij snel weg. Maar reageerde wel op je stem dus als je riep kwam er gelijk een brul van zijn kant

We staan met een hoop van mijn familie op die stal en allemaal zijn we katten liefhebbers en hebben dus geprobeerd om zijn vertrouwen te winnen, nou om een lang verhaal kort te maken meneer is dus de grootste kroelkont geworden die je je maar kan voorstellen.
Zijn wantrouwen is helemaal weg en probeer hem nou geen aandacht te geven want dat pikt hij niet (op een leuke manier dan)
Maar we hadden al een stal kat en de eigenaresse van de stal zegt dus dat ze eigenlijk van die "zwarte" afwil omdat hij het voer van onze eigen kat opeet en hem weg jaagt, zodat hij niet kan eten.
Nou geeft zij ze in de ochtend eten en jaagt dus de zwarte weg en in de avond krijgt de zwarte van ons eten, en onze eigen stal kat eet dan ook gerust mee zonder problemen....
Maar ok een kat die zijn plekkie heeft gevonden gaat niet zomaar weg.. gek he, hij krijgt van ons eten en heeft mijn fleece zweetdeken als mandje

Maar wat moet ik hiermee, hij gaat niet uit zichzelf weg, wil hem ook niet kwijt, hij is ook niet helemaal gezond denk ik, euhm weet wel zeker eigenlijk. Zijn ogen zijn ontstoken wat ik al elke dag schoonmaak met gekookt water, en hij niest zich rot en knort bij het ademhalen (wsl niesziekte?)
Mijn vriend is heel duidelijk we nemen hem mee naar huis....... Hij is ook gek op deze zeeeer lieve kater en wil alles doen om hem een beter leven te bieden, maar we weten niks van hem.
Van wie is hij? wat heeft hij onder de leden?
En heel belangrijk heeft hij ooit een thuis gekent want wij wonen 12 hoog en kan zo'n buitenkat wel wennen aan een kattenbak??
En mag je wel zomaar een kat meenemen die niet van jou is, ook al is hij al zolang bij ons op stal?
Sinds hij gewent is op stal is hij bijna nooit meer buiten en leeft van het eten wat wij geven, en plast op het zelfde plekje achter mijn kast helaas

Wat als de eigenaresse echt zegt we verjagen hem, is er enige hoop dat ik hem thuis zou kunnen houden?? Wil hem zowiezo mee nemen naar de dierenarts voor dat oog......... maar voor de rest hoop dat iemand me een beetje kan helpen in deze situatie.
De één zegt als hij went kan hij makkelijk in een huis wonen ( het is ook echt een schootkat, niet van je af te slaan zowat), maar de ander zegt dat kan nooit hij piest je hele huis onder..
Pfffffff te moeilijk dit!
Sorry van het warrige verhaal, maar hoop dat iemand mischien weet hoe of wat...