Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Citaat:Ik moet zeggen dat ik nog nooit gehoord heb dat je bij een Chihuahuapup de hele dag voer moet hebben staan. Maar wie weet is dat iets specifieks voor dit ras?
corinne1981 schreef:Haha, mini-chihuahua's bestaan niet!(dit zijn te kleine ongezonde hondjes die vaak aan het een en ander lijden, snel epeleptie, waterhoofdje oid kunnen krijgen, goede fokkers verkopen ook een zogenaamde mini-chihuahuas) Wat een vreemde fokker... Toch geen broodfokker? (iemand die bakken vol honden heeft van alllerlei rassen)
Zo ja dan zal ik maar eens bij de dierenarts langsgaan voor een goede controle, hondjes lopen daar snel infecties en andere ziektes op.
Zoals ik je hondje zo zie is het geen chihuahua maar waarschijnlijk een mix waar ergens chihuahua doorheen zit.
Maakt niet uit want het is echt een schatje om te zien!