Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Citaat:Alle katten werden gelijk helemaal gecontroleerd e.d., maar daar kwamen we niet voor, we kwamen voor de entingen.
Citaat:ik snap dat werkelijkwaar niet, het is alsof de mensen tegenwoordig voor dierenarts gaan studeren omdat het misschien leuk verdienen is (denk ik, ik weet het niet?), maar de mensen met een écht hart voor dieren zijn in dat circuit ver te zoeken.
Die werken vaak voor een schamel loontje voor de dieren, of vrijwillig
Ellebel schreef:Nouja, en dat je een nachtconsult te duur vindt, sorry maar als de kosten dan echt een probleem zijn dan vraag je dat toch eerst na? Je bent er toch zelf bij?
Ellebel schreef:Schimmelig: En als ie je zo weer naar huis had gestuurd, denk je dat het dan gratis was geweest? Dierenarts moet uit zijn nest, praktijk moet open, en je wint advies in. Je betaalt niet alleen voor dat potje antibiotica maar ook voor de kennis die je bij de DA haalt. Bij mij had je sowiezo consult kunnen betalen, of er nou wel of niet iets gedaan was.