
Op de foto's is hij 12 weken en het is al een flinke beer.
Mojo mag mijn cattery gaan aanvullen als dekkater en showkater en ik ben wanhopig verliefd op hem!





En voor mij de mooiste!

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
tita schreef:Waarom is hij nog niet bij jou?
Ik dacht dat kittens met 7 weken weg mochten?
Maar het is wel een mooie jongen..
TanteMiesje schreef:Fietfieuw!!
Wendy15 schreef:Zo hee, die is wel mooi
Toch een vraagje, hou je'm binnen of mag ie ook gewoon buiten spelen? (omdat raskatten vrij duur zijn, toch?)
wirona schreef:ohh wauw Leonoor wat een prachtige kat![]()
Waar ga je hem weghalen??
Hoe gaat het met de babes??
Wendy15 schreef:Ben je dan niet bang dat ie ontsnapt? Die wildfok en ziektes had ik nog niet eens bij nagedacht, meer zo van wie weet komt ie onder een auto of wordt ie gejat
Mieke schreef:Wat een schitterend dier! Blijft hij zo licht, of worden de vlekken gedurende de komende maanden nog wat donkerder/meer zichtbaar? Ik vind Bengalen echt schitterend en wist niet dat jij ze fokte!
Berdien schreef:Wat een knapperd allemaal zeg!Vooral die langharigen vind ik mooi
Maar vraagje, je hebt meerdere katers rondlopen als ik dat goed begrijp? Vecht dat niet met elkaar?
Wendy15 schreef:Laat je die andere wel castreren? Waarom? Krijg je anders inteelt oid? Sorry voor zoveel vragen, maar vind het onwijs mooie katten en ben wel benieuwd hoe dat nou eigenlijk zit met fokken en waar op te letten.