ik heb al 5 jaar een kater hij is bij ons thuis geboren vanaf zijn geboorte had die kat iets mis in zijn bolletje de ene keer was ie lief bij mij tenminste en voor de rest was ie hartstikke schuw .
De rest van het nestje was geen probleem en zijn allemaal naar een goed tehuis gegaan .
Ik besloot deze kater zelf te houden en het ging steeds beter met hem hij vertrouwde wel alleen mij maar voor de rest niks ernstigs .
Toen ie 2 jaar oud was is er in mijn huis ingebroken en hebben ze de zolder in de brand gestoken .
Mijn katten ( heb ook nog 2 poezen) waren op dat moment in huis.
De 2 poezen hadden we met de brandweer zo gevonden maar van kees ( kater ) geen enkel spoor .
Huis werd helemaal afgesloten en na een paar dagen kwam de verzekering de schade opnemen .
Toen rook ik de kattenpis kees moest nog in huis zijn .
Weer heel het huis afgespeurd tot een van de verzekerings agenten riep dat ie door de buitendeur wegrende deze was gesloopt door de brandweer en kon hem dus niet dichtmaken .
En heeft ie nog een week buitengelopen voordat ik hem eindelijk te pakken kreeg .
Nu heb ik hem daarna gelijk laten castereren want zijn gedrag was nog erger geworden en was soms ook weer bang van mij .
Nu gaat het sinds die tijd af en aan de ene keer doet ie spastisch en hysterisch en de volgende keer ligt ie weer bij mij op schoot

Nu loopt ie overdag altijd buiten en komt savonds netjes binnen . Soms wil ie na 5 min al weer na buiten en als dat niet mag springt ie tegen de ramen omoog .
Ik pak hem dan meestal bij mij omdat ik zie dat ie bang is . Zou niet weten waarvan maar als de meubels al verplaatst zijn wil ie soms al niet naar binnen .
NU loopt ie helaas al weer 2 dagen buiten komt wel elke keer in de tuin en gaat voor het raam zitten .
Maar zodra ik raam of deur open maak is ie weg . Ik zit hier nu letterlijk vanachter pc naar hem te kijken maar zodra ik deur open doe kijkt ie bang en is ie weg .
Ik weet gewoon niet meer wat ik moet doen met hem .
Heb doos buiten gezet met deken en daar gaat ie wel inliggen .
Maar weet niet of ik hem moet gaan voeren buiten Als ik hem dat aan ga wennen komt ie helemaal niet meer binnen .
En ik wil hem met oud en niew het liefst paar dagen ervoor toch echt binnen hebben .
Na zijn brandtrauma vind ie dat ook niet zo leuk meer .
Heeft iemand tips voor mij hoe ik hem naar binnen kan krijgen .
Ik kom niet bij hem in de buurt bij mijn vriend komt ie zowiezo niet en ik ben eigenlijk de enigste die hem kon pakken .
Maar zelfs dat nu niet meer .
weet echt niet wat ik met hem aanmoet dierenarts zegt hij heeft een tic ja dat had ik zelf ook al door

Ik doe alles met beleid de kinderen moeten stil zijn als kees op het punt staat binnen te komen en de honden het hok in .
Zodra ie binnen is mag iedereen weer normaal doen .
Mijn vriend word gek van mij en ik nu van kees .
sorry voor het lange verhaal en ik wacht met smart op jullie tips .