Mijn 'eisen' zijn ;
-kort haar
-middel/groot maat
-waaks (kunnen worden)
Dus een tijdje op internet afgespeurd en kwam achter dat de amerikaans bulldog hele leuke honden zijn! Maar helaas wel ontzettend duur vaak, E650 heb ik niet voor een hond over

Ridgebacks, weimaraner, huskys, ik vind veel verschillende types echt cool.
Maar goed, om verder te gaan met m'n verhaal, gisteren weer internet afgespeurd samen met mn beste vriendin, zij zoekt ook een groot hond voor haar vriend (heeft zelf een black and tan jackie SUPER leuke hond!) en we vallen (wat honden betreft

Dus wij kijken, komen we doberman x boxer pups tegen..LIEF!
De fotos waren ontzettend schattig, en we hebben meteen een mailtje gestuurd. We gaan vanmiddag (als het goed is) kijken, ik heb zo'n zin. Lekker wandelen en spelen met de hond, lijkt me weer super om een eigen hond te hebben!
En ook heel leuke dat we dan broetjes van elkaar zullen hebben! We hebben een hele mooie stageplek, dicht bij de bos, straks kunnen ze lekker mee op buitenrit..ik zie het al helemaal voor me!
Nou ja, ik kon bijna niet slapen vannacht, ik heb zo'n zin!
Sorry..
