even iets anders dan tinkers. Bij een franse hangoor fokker zijn 7 konijnen gestolen. Hieronder de oproep van de fokker.
Konijnen gestolen op 28 oktober 2006. Arnhem-noord vlak bij burgers zoo (WIjk Geitenkamp)
Vandaag zijn een aantal konijnen bij mijn broertje gestolen, 7 in totaal, echt een hele laffe daad! Mijn broertje is pas 14 en dol op zijn konijnen, hij is er kapot van en ik ook!
Het moet iemand zijn geweest die waarschijnlijk al eerder bij ons is geweest, anders hadden ze nooit geweten dat de konijnen daar stonden.
Ik loof 200 euro uit voor de gouden tip; weet je wie er ineens een aantal Fransozen bij heeft en aparte kleuren die bijna niemand heeft; oranje, mignon en fawn? Laat het me dan alsjeblieft weten.
De volgende dieren zijn gestolen, ze zijn allemaal getatoueerd, maar door computerproblemen kan ik op dit moment niet bij de tatouagenummers komen.
1 rode ram met een traanoog, deze heeft een Duits oornummer, dat wil zeggen dat het begint met een D. ( zie foto van dit konijn)
Onze allerliefste Jean- Paul, een hoog bejaarde ijzergrauwbonte Franse hangoor met in een oor de volgende oornummers: 2 AK
1 mignon voedster met oornummer 6 AK
2 oranje voedsters met de oornummers 6 AK
1 fawn voedster zonder oornummers
Een oranje voedster had 6 jongen van 2 dagen oud, deze redden het niet zonder moeder. Als je dus weet waar ze zijn, laat het me alsjeblieft weten.
Aan deze diefstal wordt morgenavond 29-10 aandacht besteed in Hart van Nederland
Foto van mij en één van mijn gestolen konijnen

www.franse-hangoren.nl
Charlie