Onze hond heeft de laatste tijd erge last van huidirritatie's waardoor hij de hele dag maar aan het krabben en bijten is. (Geen vlo) Nu hebben we hem helemaal kaal geschoren, maar willen hem ook gaan wassen. Weet iemand wat voor shampoo het beste is?
Hij heeft wel een vlo gehad maar die is inmiddels verwijderd, we willen hem dus alleen even in de shampoo zetten om te kijken als het dan minder wordt.
*T zelfde als je een paard koopt wat ook verschikkelijk in zn vacht zit*
Ontvlooien is iets wat je preventief moet behandelen in feite. Als jij maar 1 vlo ziet, geheid dat je hond er veel en veel meer lats van heeft. Die gnieperds zitten echt overal en je hondje kan daar allergisch voor zijn. (hebben de mijne ook). JE moet uitkijken dat hij dan geen bloedarmoede krijgt en wormen, want dan zijn ze er extra gevoelig voor. JE huis dus goed behandelen (spuiten. luchten, zuigen en dweilen, na 10 dagen herhalen) en je hondje elke 4 weken behandelen, frontline ook tegen eitjes helpt erg goed. Voor nu zou je hem idd met Tea treeoil kunnen wassen, maar ik zou dan maar gebruik maken van de vlooienshampoo als ik jou was En knoflook door zijn eten wil ook nog wel eens helpen. Veel succes.