Hallo!
Ik heb dus 2 honden, en tot nu toe thuis geweest bij ze (de 1 is nu 1 jaar de ander bijna half jaar, thuis werk gedaan). Nu ga ik dus per 4 september buiten de deur werken. Mijn vriend werkt ploegen, met ochtenddienst vertrekt ie om 5 uur, met middag om 13 uur en nacht pas savonds 21 uur.
Ik werk van 9-17 dan en ben dan dus van ongeveer half 8 tot half 7 van huis. dus ze zitten tijdens een middagdienst 5 uur alleen, tijdens een nachtdienst ongeveer 6 uur, en tijdens ochtend dienst iets meer als 7 uur.
Ik vind vooral die 7 uur iets te lang en ben ook bezig met een uitlaatservice en ben nu zelf 2 keer mee geweest met de honden, mn ene hond vind het nog niet echt geweldig in een grote groep mn andere hond vind het super! die rent, speelt doet gek, dus dat is wel lekker. Vind het alleen toch een beetje eng om mn honden mee te geven als ik er niet ben.
Iemand hier meer die zoiets doet?
Of zeggen jullie 7 uur alleen kan wel ?
Groetjes Barbara