(volgens mijn grote kat dan toch
)ik ben hier niet


ok dan, omdat ge aandringt...

waaaa mama waar ben ik ????

*groempf* het ruikt hier naar kattebeest

who cares, het is hier zacht en warm

meneer heeft dus doodleuk op Sprot haar deken liggen maffen, de kennismaking met mijn grote kat was euh... niet zo denderend.
Nooit geweten dat er zoveel lawaai uit zo'n klein mormel kon komen.
Sprot was danig onder de indruk en bleef onbeweeglijk in een hoekje zitten, momenteel wil ze niet meer binnen komen. Ik hoop dat het betert, Sprot is een grote schrikkeschijter en Jesper is een ferme durfal (hij sloeg zelfs de grote labrador op zijn neus als die hem teveel ambeteerde, bij mijn man zijn ex
).Ik heb nog nooit een langharige kat gehad, dus ik hoop dat ik hem klittenvrij kan houden. Is borstelen daarvoor voldoende ?
En nu durft ze al 2 dagen niet meer binnen komen. Mijn volwassen kat op onbekend terrein brengen, daar begin ik niet meer aan, dat is voor dat beestje echt een marteling.
Arm katje. Hopelijk is hij er met die Frontline snel van af.