Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
nightlover schreef:oeiiiiii
oppassen.....
papier is erg slecht voor konijnen hoor![]()
mijn konijn is er aan "overleden"
PolosportJ schreef:nightlover schreef:oeiiiiii
oppassen.....
papier is erg slecht voor konijnen hoor![]()
mijn konijn is er aan "overleden"
kan me herinneren dat op internet namelijk stond dat het niet slecht is
was jou konijn gewoon in een x dood of is er wat anders na gebeurd?
Woogy schreef:je kan bijvoorbeeld, op de bodem van zijn kooi een laagje kranten leggen en daarover heen zijn strooisel. Dit maakt het makkelijk mesten en hij moet zoeken naar papier.
Naar mijn idee is het toch mineralen tekort. mijne doet het ook af en toe maar die is intussen 11 en heeft er geen hinder aan
Madelen schreef:Mijn cavia deed dat ook altijd. Vonden mijn basisschoolvriendinnetjes altijd erg leuk. Maar het lijkt me overbodig om ze echt papier te geven. Geef ze dan iets wat ook echt voor konijnen ed bedoeld is.
Papier lijkt me niet heel erg gezond. De evt. inkt natuurlijk niet, maar ook veel papier is met chloor (?) gebleekt. En sommige papiersoorten, als van de H&M bv, zijn glimmend. Papier zal dus wel ´slechte´ stoffen bevatten omdat het niet voor consumptie bedoeld is.
ninja2 schreef:De mijne eet het papier gelukkig niet op maar maakt er 100000 stukjes van!!!
PolosportJ schreef:ninja2 schreef:De mijne eet het papier gelukkig niet op maar maakt er 100000 stukjes van!!!
haha grappig is dathij scheurt echt repen en eet ze dan op
haha
Faniek schreef:Wat is zijn voerschema op het moment? En is die alleen?
PolosportJ schreef:jaaaah idd chocola! er lag laatst een reep op de grond die kwam uit mn tas. En toen heeft ie het papiertje en zo af gehaald met zijn tanden. Echt alsof ie wist dat hoe het open moest :Y hihi en toen nam ie een hap uit de chocola!! ik gillen! haha
PolosportJ schreef:gewoon alleen biks en hooi. soms een klein stukje brood of appel maar echt niet veel en vaak omdat dat nog niet goed is omdat ie jong is