Kittens geboren met keizersnede

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
MissStynk

Berichten: 480
Geregistreerd: 24-08-03

Kittens geboren met keizersnede

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-05-06 16:27

Gister was het dan zover onze poes Luna ging bevallen (dachten we)
Er is gister nacht 1 kitten geboren en daarna stopte de bevalling opeens??

We hebben haar gewoon haar gang laten gaan omdat je de natuur zijn werk moet laten doen, maar toen er vanmorgen vroeg nog niks was en ze ook geen enkel teken van weeën of iets dergelijks vertoonde hebben we toch maar de DA gebeld.

Ze is daar gebleven en heeft 2 spuiten met wee opwekkers gehad maar deze sloegen beide niet aan, dus heeft de DA besloten om ze te gaan halen.

De reden dat de bevalling gestaakt was, is omdat er 1 kitten die in de zelfde vruchtzak zat al dood was en de boel blokkeerde. Een dood kitten wekt namelijk geen weeën meer op.

Er kwamen nog 2 kittens levend ter wereld, dus samen met die andere van gister heeft ze er dus 3 waarmee ze zich geen raad weet?? Ze likt ze wel maar laat ze nog niet echt heel goed drinken. We hadden dit wel een beetje verwacht bij deze poes omdat ze zelf net 1 jaar oud is. Was ook absoluut niet de bedoeling maar ze was ontsnapt en na een tijd kwam ze uiteraard zwanger terug.

De DA heeft haar nu meteen gesteriliseerd dus dat is dan ook maar gebeurd.. Hoop dat ze ze wel gaat laten drinken anders moet ik een pleegmama zoeken..

Magnummm

Berichten: 6830
Geregistreerd: 26-07-05
Woonplaats: Brabant

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-05-06 16:55

Gelukkig zijn de andere twee wel in leven gebleven.
Hopen maar dat ze ze laat drinken.
Veel succes!

Lodinn

Berichten: 367
Geregistreerd: 20-11-05
Woonplaats: Rotterdam

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-05-06 20:22

Veel suc6!
hebben ze al bij hun moeder gedronken?

Nikki__

Berichten: 4934
Geregistreerd: 21-09-04
Woonplaats: Aan het water

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-05-06 22:44

Onze poes keek er aan het begin ook niet naar. Ze likte ze niet droog, ze sleepte ze niet terug naar het nest als ze eruit gingen. Uiteindelijk is het toch allemaal goed gegaan. Heb dus nog hoop voor je

MissStynk

Berichten: 480
Geregistreerd: 24-08-03

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-05-06 22:46

Ze accepteert ze redelijk nu! het gaat allemaal nog wel wat onhandig maar ze drinken in ieder geval dat is een hele opluchting!