
Om bij het begin te beginnen; ik heb mijn vriend voor zn verjaardag een schorpioen gegeven. Leuk en aardig, dat beestje wordt dikker en wij denken god die gaat vervellen.. Nou niet dus, maar mevrouw stond wel degelijk op springen..
Een paar dagen later zat de rug vol met kleine babyschorpjes!
Nu zijn de eersten van de rug van de moeder af, en dan mogen ze er in principe ook bij weg. Ik heb dus vandaag 1 klein babyschorpje mee naar huis genomen.
Wat zijn die moeilijk te fotograferen zeg, zijn een keer 2 cm groot

Babycurus jacksoni

Ik zit niet te wachten op een waterval van IEL-reacties trouwens.. Je vind het leuk of niet, maar als je alleen reageerd om de boel af te kraken oid laat dan maar zitten..


leuk om te zien ook! maar niet iets wat ik in huis zou willen hebben staan hehe
Maar ik vind het moeilijk het zo in verhouding te zien, kun je haar of hem niet eens fotograferen naast een bekend voorwerp? Potlood oid, kunnen we zien hoe de verhoudong nou is..